Skip to content

Plantilla masculí temp. 19/20

1 RODRIGO
PORTER

Nom: Rodrigo Lloret Perez
Edat: 19
Població: Muro
Temporades al club: 1
Temporades al primer equip: 1

2 DAVID B.
MIGCAMPISTA

Nom: David Bardisa Garcia
Edat: 24
Població: Muro
Temporades al club: 2
Temporades al primer equip: 2

4 DAVID G.
DEFENSA

Nom: David Gilabert Lopez
Edat: 23
Població: Muro
Temporades al club: 4
Temporades al primer equip: 4

5 SELU
MIGCAMPISTA

Nom: Jose Luis Lucas Carbonell
Edat: 31
Població: Cocentaina
Temporades al club: 4
Temporades al primer equip: 4

6 ANTO
DEFENSA

Nom: Antoni Martínez Dominguez
Edat: 26
Població: Muro
Temporades al club: 3
Temporades al primer equip: 3

7 MARGARIT
MIGCAMPISTA

Nom: Jose Luis Margarit Pascual
Edat: 35
Població: Muro
Temporades al club: 4
Temporades al primer equip: 4

8 FRAN
DEFENSA

Nom: Francisco Catalá Hernandez
Edat: 28
Població: Muro
Temporades al club: 4
Temporades al primer equip: 4

9 CHRISTIAN
DAVANTER

Nom: Christian Company Belvis
Edat: 20
Població: l' Alqueria d' Asnar
Temporades al club: 2
Temporades al primer equip: 2

10 CARLOS L.
DAVANTER

Nom: Carlos Lucas Carbonell
Edat: 30
Població: Cocentaina
Temporades al club: 4
Temporades al primer equip: 4

11 RAFA
DAVANTER

Nom: Rafa Catalina Giner
Edat: 21
Població: Muro
Temporades al club: 2
Temporades al primer equip: 2

12 LEW
DAVANTER

Nom: Leandre Ferrándiz Crespo
Edat: 21
Població: Muro
Temporades al club: 3
Temporades al primer equip: 3

14 OSCAR
DEFENSA

Nom: Oscar Bardisa Garcia
Edat: 24
Població: Muro
Temporades al club: 2
Temporades al primer equip: 2

15 SERX
DEFENSA

Nom: Sergio Torregrosa Santonja
Edat: 26
Població: Muro
Temporades al club: 2
Temporades al primer equip: 2

17 JAVI
DAVANTER

Nom: Javier Alcalá Cuquerella
Edat: 31
Població: Albaida
Temporades al club: 1
Temporades al primer equip: 1

18 QUIQUE
MIGCAMPISTA

Nom: Enrique Torregrosa Martin
Edat: 24
Població: Muro
Temporades al club: 4
Temporades al primer equip: 4

19 MARCOS
MIGCAMPISTA

Nom: Marcos González Fenollar
Edat: 28
Població: Cocentaina
Temporades al club: 3
Temporades al primer equip: 3

20 SAMIR
DAVANTER

Nom: Samir Erhar Yashar
Edat: 22
Població: Bocairent
Temporades al club: 1
Temporades al primer equip: 1

21 KIRU
DEFENSA

Nom: Ivan Prats Poquet
Edat: 30
Població: Muro
Temporades al club: 3
Temporades al primer equip: 3

23 RAUL
PORTER

Nom: Raul Ortiz Satorre
Edat: 16
Població: Muro
Temporades al club: 2
Temporades al primer equip: 2

JORDIET
ENTRENADOR

Nom: Jordi Vilaplana Muñoz
Edat: 40
Població: Alcoi
Entrenador al primer equip masculí: 1